Karen Antika değerlendirme ve sertifikasyonu çalışmamız antika dünyasında uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzman bir ekip tarafından yürütülür. Uzmanlarımız değerlendirme ve sertifikasyon hizmetlerini doğru bir şekilde belirlemeye ve antika parçalarını özgünlüğünü korumaya özen göstermektedir. Antikaların orijinalliği ve güvenilirliği firmamız için her zaman önemlidir.  Değerleme sürecimiz titizlikle yürütülür ve her antika parçasının orijinalliğini doğrulama temel hedefimizdir. Müşterilerimize güvenilir ve şeffaf değerleme raporu sunuyoruz.

Antika dünyasının zenginliği ve nadir güzellikleriyle dolu koleksiyonlarınızı bizimle paylaşarak, değerli antikanızın zarafetini doğru bir şekilde değerlendirip sertifikasyonunu yapabiliriz. Değerli antikanızın  bütünlüğünü korumak, antika parçalarınızın kökeni doğru sertifikasyonunu yapmak için bizleri hemen arayın.

Sertifikasyonumuzda değerli antika parçalarının tarihi bilgileri, sahiplik  bilgileri ve diğer orjinal bilgiler belgelendirilir. Antikanızın gerçek değerini daha iyi anlayabilirsiniz.  Aldığınız Karen Antika değerlendirme ve sertifikasyon hizmet ile  kültürel mirası korunma, antika parçalarınızın geçmişini güvence altına alma, koleksiyonlarınıza değer katma, antikaların geçmişle olan bağını vurgulama,  antika parçalarınızın değerini artırma, antikalarınız ile ilgili bilinçli kararlar vermek, adil ve rekabetçi değerlemeler yapabilirsiniz.

Antika tablo, antika plak, antika yüzük, antika  osmanlı kitapları, antika halılar, antika kilimler, antika saat, antika hat,  antika el yazma eşyalar, antika çini ve daha fazlası için Karen Antika değerlendirme ve sertifikasyon hizmeti alabilirsiniz. Uzman ekibimiz, her bir antika parçasını titizlikle inceleyip siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Bizleri hemen arayın.

 

İzmir Karen Antika

7/24

Destek

Biz Sizi Arayalım

Formun tüm alanlarını doldurup gönderiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapacağız.