Antika parçalarınızın değerini ve önemini anlıyoruz. Karen antika, alanında uzmanlaşmış deneyimli bir ekip tarafından restorasyon hizmeti  sunmaktadır. Her bir parçanın orijinal detaylarını korumak ve geri kazanmak için titizlikle çalışıyoruz.

Karen Antika, değerli eşyanızın özgünlük ve tarihi güzelliklerini koruyarak en iyi bir restorasyon hizmeti sunmaktadır. Öncelikle antikanızın ne durumda olduğunun tespitini yapıyoruz. Eski ve tarihi güzellikleri uzman gözüyle inceliyoruz. Zaman geçtikçe oluşmuş gözle görünmeyen  çürüme, bozulmalara yol açan nedenler belirliyoruz ve müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Karen Antika olarak  tüm ürünlerde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız.  Uzman ekibimiz incelemeyi  yaparak tüm ekspertiz raporunu teklif ile birlikte sizlere sunuyoruz.

İzmir antika restorasyon, antika restorasyon firması, antika restorasyon yapan firma, izmir antikacı, izmir antikacı firması, antika tablo restorasyon, antika eşya restorasyon, halı restorasyon, antika koltuk restorasyon, izmir antika gümüş eşya restorasyonu için bizleri hemen arayın. Site iletişim formunun tüm alanlarını doldurup gönderiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapacağız.

 

İzmir Karen Antika

7/24

Destek

Biz Sizi Arayalım

Formun tüm alanlarını doldurup gönderiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapacağız.