Karen Antika olarak değerli müşterilerimizin ailelerinden kalan miras niteliğindeki değerli antika parçalarını koruma ve onlara yeni bir  vizyon vermek için  çalışıyoruz. Karen Antika eşya  alım ve satım alanında 2008 yılından bu zamana yılların mesleki tecrübesi bulunan firmamız İzmir Antika Eşya Alımı arasında eşyanın değerini belirleyip değerinde fiyat veren antika dünyasının önde gelen nadir  isimlerindendir. Karen Antika sizin gibi değerli koleksiyoncuların ve antika meraklılarının hazine dolu parçalarını keşfetmek için sabırsızlanıyor.

Değerli antika ürünleri sadece tarihin eski dönemlerinde  değil günümüzde de varlıklarını  sürdürürler. Antikalar estetik güzelliklerinin yanında tarihi zenginikleri günümüz ile birleştirmektedir. Bir eşyanın değerli antika olabilmesi için illaki eski olması yeterli değildir. Aynı zamanda değerli antikanın nadir bulunması ve zamanın veya döneminin belirli izlerini yansıtması gerekmektedir.  

İzmir Karen Antika Eşya Alımı

Antika eşyalarınızı satmak istediğiniz zaman iletişim kurduğunuz kişilerin kurumsal firma olmasına özen gösterilmesi gerekir. Değerli antikalar, estetik açıdan sahip oldukları zenginliklerinin yanı sıra tarihi açıdan da sahip oldukları değerleriyle önem taşırlar. Değerinin belirlenmesinde kendi dönemini yansıtması gerekir.

Karen Antika olarak tüm ürünlerde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Anlaşmasını  yaptığımız değerli eşyanın tesliminden sonra nakit ödemesi hemen yapılmaktadır. Uzman ekibimiz incelemeyi  yaparak tüm ekspertiz raporunu teklif ile birlikte sizlere sunmaktadır.

İzmir antika eşya alımı, antika plak alımı, antika gümüş alımı, antika halı alımı, antika hereke halı alımı, izmir antika alımı, izmir de antikacılar,  alsancak antikacılar, karşıyaka antikacılar için bizleri hemen arayın.

Unutulmaz ve değerli antika parçalarınızı bizimle paylaşmak için bizi hemen arayın ve dükkanımızı ziyaret edin. Karen Antika olarak, sizin gibi değerli müşterilerimizle çalışmaktan ve antika dünyasının zenginliğini keşfetmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

İzmir Karen Antika

7/24

Destek

Biz Sizi Arayalım

Formun tüm alanlarını doldurup gönderiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapacağız.