Karen Antika, dünya genelinden özenle seçilen, nadir ve değerli antika parçalarını sizinle buluşturuyoruz. Antika dünyasının zenginliği ve nadir güzellikleriyle dolu koleksiyonumuzu sizinle paylaşarak, evinizi veya iş yerinizi zarafetle dolu yeni vizyon getirmeyi hedefliyoruz.

Karen Antika olarak mobilyalarımız ile ruhunuza uygun özel bir tarz  için mükemmel seçenekler sunuyoruz. Antika tablo, antika yüzük, antika halılar, antika kilimler, antika saat, antika hat, antika plak, antika  osmanlı kitapları, antika el yazma eşyalar,antika çini ve daha fazlası iç mekânlarınıza estetik ve zarafet buluşabilir. Uzman ekibimiz, her bir antika parçasını titizlikle inceleyip siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. 

Karen Antika’nın  ürünleriniz inceleyerekeşsiz tarih ve estetikle dolu bir yolculuğa çıkmak ister misiniz? Unutulmaz bir antika deneyimi için sizleri Karen Antika ya bekliyoruz. Dükkanımız Karşıyaka/İzmir ‘dadır.

İzmir Karen Antika Eşya Şatışı

Antika eşyalarınızı satmak istediğiniz zaman iletişim kurduğunuz kişilerin kurumsal firma olmasına özen gösterilmesi gerekir. Değerli antikalar, estetik açıdan sahip oldukları zenginliklerinin yanı sıra tarihi açıdan da sahip oldukları değerleriyle önem taşırlar. Değerinin belirlenmesinde kendi dönemini yansıtması gerekir.

Karen Antika;  İzmir saat alım-satım, İzmir antika Gümüş alımı, İzmir antika kılıç alım-satım, İzmir antika Plak alım-satım, İzmir antika gümüş satım, İzmir antika halı alım-satım, İzmir antika saat satışları, İzmir antika broş alım-satım, İzmir antika hurda gümüş alım-satım, İzmir antika Halı , İzmir antika kol saati alım-satım, İzmir antika madalya alım-satım, İzmir antikat tablo alım-satım yapılmaktadır.

Osman tarihi olarak; Osmanli gaz lambasi, Osmanli saat, Osmanli nişan, Osmanli berat, Osmanli gumuş kemer, Osmanli tatli takimi, Osmanli şerbetlik, Osmanli el yazma, Osmanli.gumuş, Osmanli çanakkale, Osmanli kutahya, Osmanli iznik, Osmanli gumuş tepsi, Osmanli şamdan, Osmanli tablo, Osmanli silah, Osmanli tabanca, Osmanli tüfek, Osmanli piştov, Osmanli kiyafet osmanli bohça, Osmanli bindalli için arayabilirsiniz.

İzmir Karen Antika

7/24

Destek

Biz Sizi Arayalım

Formun tüm alanlarını doldurup gönderiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapacağız.